Montessori gözünüzden ayırmadığınız çocukların ufacık görünen ama kocaman dünyalarını oluşturan, en iyi tanımla onların her vaktini seve seve geçirecekleri sıcacık yuvalarıdır.

Montessori gözünüzden ayırmadığınız çocukların ufacık görünen ama kocaman dünyalarını oluşturan, en iyi tanımla onların her vaktini seve seve geçirecekleri sıcacık yuvalarıdır. Montessori Çocuk odası ile onlara evinizde, aidiyet duygusunu en özel şekilde yaşatan alanlar yaratmış olacaksınız. Ergonomik tasarımı, estetik görünümü, şirin ve tatlı renk tonlarının kusursuz yansıması ile sevimli ortamları oluşturmak Montessori ile hiç de o kadar zor değil.

Çocuklarınızı sizden daha iyi tanıyan ve bilen, duygusal eğilimlerini ve hoşnut olduğu renk ve istekleri sizden daha anlayan yoktur. Montessori Çocuk odasını oluştururken çocuğunuzun hayalindeki kahramanlardan sevdiği renklere, beğendiği çizgi karakterlerden düşlediği yaşam alanına kadar tüm ayrıntıları titizlikle ayırt etmek gerekir. Kriterlerin belirgenliştiği anda Montessoriyi hayata geçirmeye geçecektir sıra.


Çocuklarınızın o masum dünyasına uzanan renk, karakter ve aksesuarları Montessori Çocuk odasında buluşturduğunuzda karşılaşacağınız o büyük resme hayran kalacaksınız. Çocuğunuz gece odasında uyurken yükseklik riskini en aza indiren Yatak modeli ile kesinlikle gözünüz arkada kalmayacak. Ona hitap eden mobilya gruplarının işlevselliğini keşfettiğinde kendisini bulacağı bir ortamı gönül rahatlığıyla sunmuş olacaksınız. Çocuklarınızı Montessorinin Yatak Odası modellerinin sunduğu Renkli, heyecanlı ve büyülü dünyasına gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.